DOM I WNĘTRZE

MOJA TOALETKA

toaletka

Jeśli myślicie, że znalezienie idealnej toaletki jest całkiem proste, to się mylicie. Kryteriami mojego wyboru były przede wszystkim kolor i siedzisko. Okazało się, że zarówno czarnych toaletek a tym bardziej czarnych toaletek z krzesłem czy taboretem jest jak na lekarstwo. Do tego dochodzą wymiary, które miały się zmieścić w kącik przy oknie. Tak naprawdę to szukałam czegoś od razu z lustrem, ale najpierw znalazłam lustro, które skradło mi serce i kwotę większą od kwoty za toaletkę i taboret razem wzięte;). Jak już miałam to dzieło sztuki ograniczyłam poszukiwanie toaletki bez lustra i wyszperałam gdzieś na aukcji sekretarzyk, biurko z siedziskiem.  Obicie pasowało idealnie. Jedyne co mi się nie podobało to uchwyty przy szufladach, które wymieniłam na  gałki w kształcie róż.

toaletka

Toaletkę ustawiłam, wbrew pozorom,  w jasnym miejscu. Mam idealne światło o poranku za sprawą dużego okna. Na samej toaletce nie trzymam dużo przedmiotów, cienie, pomadki, tusze, pudry itp. leżą sobie w szufladkach. W ten sposób zawsze mam porządek. Pozostałe kosmetyki, których nie używam codziennie, przechowuję w pokoju kąpielowym.

toaletka

Jeśli chodzi o dodatki, to nie mam ich zbyt wiele by nie zagracać i tak małej przestrzeni. Byk przywieziony z Hiszpanii, metalowy pojemnik na patyczki higieniczne i to chyba wszystko. Gałki stanowią dodatkową ozdobę.

toaletka

Pojemnik na pędzle to świecznik, który kupiłam w H&M ;).

Po lewej stronie na ścianie mała „galeria’, którą zamierzam powiększyć.

toaletka

toaletka 3

Zastanawiałam się gdzie umieścić toaletkę, w garderobie czy w sypialni. Ostatecznie wybór padł na sypialnię, gdyż jest jaśniejsza i bliżej łazienki.

Gałki wymieniłam też w szafkach nocnych, które znajdują się przy łóżku.

Ciekawe jaki jest Wasz stosunek do toaletek, czy potrzebujecie takiego mebla, czy uważacie, że jest zbędny?

26 Comments

 1. Cudeńko… uwielbiam taki kliamat. Mogę sobie wyobrazić jak siadam przy niej i przeglądam sie w cudownym lustrze. Gratuluję. Pieknie, naprawdę pięknie.

  Reply
  1. magda Author

   Też zauważyłam, że biel jest teraz na topie. Postawiłam na czerń, dzięki temu moja toaletka jest inna niż wszystkie!

   Reply
 2. Piękna! Lekka, bardzo kobieca i świetnie wygląda na tle niebieskiej ściany. Miałam kiedyś toaletkę, za czasów jak jeszcze mieszkałam u rodziców, z tym, że moja była ogromna i z dużymi szufladami. Niestety w naszym M brak mi na nią miejsca. Zazdroszczę 🙂

  Reply
  1. magda Author

   Jak sobie leżę w łóżku wyobrażam sobie, że mam naokoło niebo a całe słońce wpada mi przez okno 😉 Taki był zamysł 😉 Pozdrawiam.

   Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge