D.I.Y., DOM I WNĘTRZE

PRZYBORNIKI DIY

PRZYBORNIKI

Ponieważ przymierzam się do urządzania biura domowego, postanowiłam zrobić przyborniki na przybory piśmienne. Nie wiem jak u Was, ale u mnie wciąż brakuje długopisów i ołówków, bo bezustannie się gubią. Teraz będą miały swoje miejsce.

Wykonanie takich przyborników jest banalnie proste. Nie trzeba mieć żadnych zdolności plastycznych. Wszystkiego czego będziecie potrzebować to puszki po żywności lub kawie, pudełko drewniane lub metalowe, dekoracyjny papier przylepny i nożyczki.

 

przyborniki

Na początku trzeba dokładnie zmierzyć puszkę lub pudełko i odpowiednio wyciąć papier dekoracyjny. Miałam ułatwione zadanie, bo na odwrotnej stronie znajdowała się miarka, dzięki której udało mi się równo wyciąć potrzebny kawałek.

przyborniki

Nie odklejajcie od razu całej naklejki, zróbcie to tak jak na zdjęciu. W ten sposób uda wam się przykleić ją równo bez żadnych wybrzuszeń.

przybornik

Po obklejeniu puszek stwierdziłam, że przydałoby mi się pudełeczko na gumki, strugaczkę i inne niezbędne drobiazgi. Znalazłam w domu malutkie drewniane pudełeczko po dekoracjach świątecznych i obkleiłam tak jak puszki.

przyborniki

przyborniki

19 Comments

 1. Świetny pomysł. Chętnie sobie zrobię taki przybornik, ponieważ moje flamastry walają się po wszystkich szufladach. Dobrze, że ostatnio nie wyrzuciłam puszek po ananasie 🙂
  Pozdrawiam

  Reply
 2. Świetny pomysł i banalnie prosty 🙂 U mnie długopisów dla odmiany są ilości hurtowe, bo mam słabość do kupowania artykułów biurowych i zawsze coś przytargam z marketu, zwłaszcza w sezonie na przybory szkolne. U mnie więc takie pojemniki jak najbardziej by się przydały i chyba skorzystam z Twojego pomysłu.
  Królowa Karo ostatnio opublikował…Alergie – przekleństwo cywilizacjiMy Profile

  Reply
 3. Uwielbiam takie rzeczy!! W tym roku obiecałam sobie robić własnoręczne kartki i dekoracje, ale przez brak czasu trochę się nie udało, ale co się odwlecze to nie uciecze 😉 Tobie udało się genialnie 🙂

  Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge