LIFESTYLE

SHARE WEEK – TWÓRCY POLECAJĄ TWÓRCÓW

beznazwy

Share Week to akcja  zapoczątkowana przez blogera Andrzeja Tucholskiego, który sam określa wszystich internetowych twórców „nienormalnymi”. Trudno się z nim nie zgodzić, bo kto o zdrowych zmysłach pisze, fotografuje, nagrywa filmy dla zupełnie obcych ludzi w czasach kiedy właśnie czas jest na wagę złota. Tylko wariat! Jest to bardzo mozolna i wbrew pozorom żmudna praca, więc tymbardziej trzeba ją docenić. Co roku (w tym roku poraz piąty) blogerzy, vlogerzy, internetowi działacze mogą polecić trzy  interesujące miejsca w sieci. Pod koniec akcji autor pomysłu robi ranking wartościowych miejsc w sieci podsumowując zgłoszenia innych. Ważne, żeby na koniec uzupełnić ankietę, którą znajdziecie TUTAJ. Deadline przypada na 26 marca, czyli dzisiaj, może jeszcze zdążycie.

A teraz moja kolej.

 

Agnes on the cloud

Zawsze zastanawiam sie jak ona to robi. Pracująca matka dwójki dzieci bardzo prężnie działa na portalach społecznościowych, a jej blog zyskuje coraz to nowych czytelników. I chociaż zdawałoby się, że Agnes buja w obłokach, ta dziewczyna twardo stąpa po ziemi. Lekkie pióro sprawia, że jej opowieści o sensie życia, minimaliźmie i o tym co jest tak naprawdę ważne czyta się jednym tchem, jak dobrą książkę.

 

Sunflower – w wolnej chwili…

Lubię to miejsce, bo bije z niego ciepło domowego ogniska, czuję się tam jakbym była u siebie albo u przyjaciółki. Wspaniałe przepisy i wyroby rękodzielnicze, czyli to czym sama się często zajmuję, sprawiają, że z przyjemnością zaglądam do tego miejsca i czerpię inspiracje.

 

Na nowo śmieci

Julia to świadoma blogerka i konsumentka, która wie niemal wszystko o upcyclingu, ekologii i segregacji odpadów. W zabieganym świecie, nastawionym na konsumpcję, ona niestrudzenie walczy o ochronę środowiska. Jej blog to także kompendium wiedzy na temat tego jak wykorzystać rzeczy, które mamy w domu i przetworzyć je na coś innego. Osoby takie jak Julia zawsze wzbudzają mój podziw i szacunek, gdyż walczą w słusznej sprawie.  Z przyjemnością polecam jej bloga.

Jeśli ne poznaliście jeszcze tych miejsc teraz macie okazję i nie zapomnijcie przedstawić swoich propozycji na Share Week!

14 Comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge