O MNIE

„Człowiek, który umie żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy.”

Oscar Wilde

Nazywam się Magda. Jestem szczęśliwą mężatką i mamą pięcioletniej Mariki. Z wykształcenia filologiem języka angielskiego, z pasji założycielką i autorką bloga myhomerules.pl, który jest zbiorem inspiracji do stworzenia przyjaznego i pięknego otoczenia. Staram się być twórcza i nie powielać utartych schematów. W życiu cenię sobie indywidualność, wyjątkowość, harmonię a nade wszystko szczerość wobec siebie i swoich przekonań. Codziennie celebruję życie i wydobywam z niego to, co najpiękniejsze. Moja życiowa dewiza: „Miej odwagę być sobą”.

MyHomeRules

„Mężczyźni budują domy, kobiety je tworzą.”

przysłowie angielskie

MyHomeRules jest blogiem lifestylowym, w którym poruszam tematy związane z organizacją i urządzaniem domu, szeroko pojętą kulturą, modą i urodą oraz gotowaniem. Od zawsze uwielbiam „tworzyć”, pisać, kreować piękną przestrzeń, robić „coś z niczego”. Na blogu dzielę się pomysłami jak urządzić swój dom, smacznie ugotować, dbać o siebie i swój nienaganny wygląd. Ponieważ od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką własnego domu zabieram wszystkich chętnych w fascynującą i inspirującą podróż jaką jest tworzenie swojego miejsca na ziemi od podstaw. Daj się zainspirować i stwórz własną listę domowych zasad. Zapraszam!

Zapraszam do współpracy wszystkich ceniących dobry styl, elegancję i wyczucie smaku.  Chętnie pomogę w realizacji projektów w następujących  formach reklamy:

  • wpis sponsorowany
  • recenzja
  • konkurs
  • patronat
  • eventy

Jeśli masz inny pomysł, napisz.

KONTAKT

kontakt@myhomerules.pl