O firmie

Szanowni Państwo!

Nasza firma powstała w 2011 roku i od tego czasu zdobyła sobie dość dużą renomę w branży. Nie da się bowiem ukryć, że danemu klientowi niełatwo jest rozpocząć współpracę z określonym usługodawcą, który ma się podjąć remontu, bądź przebudowy konkretnego mieszkania. Wiele mówi się przecież o tym, że duża cześć specjalistów wyjechała za granicę, a ci którzy zostali, albo są wybitnymi profesjonalistami i przez to dyktują warunki oraz bardzo się cenią, albo niespecjalnie sprawdzają się w praktyce. Zatrudnienie naszych ekip remontowych daje Państwu gwarancję zadowolenia i stosunkowo niskich kosztów.

W chwili obecnej zatrudniamy około 30 pracowników. Dzięki temu możemy wykonywać kilka zleceń w jednym czasie i dostosować się do potrzeb danego klienta. Na koncie mamy już setki udanych realizacji, a opinie o nas są w przeważającej wielkości mocno pochlebne. Nic w tym jednak dziwnego. Od początku prowadzenia działalności wiedzieliśmy dobrze, że to profesjonalizm jest gwarantem zadowolenia klienta, a co za tym idzie – osiągnięcia sukcesu w jakimkolwiek interesie. Doszło do tego, że większość osób trafia do nas nie za sprawą reklam, czy tej strony, lecz po prostu z polecenia.

W każdej chwili można przekonać się o prawdziwości tych słów. Wystarczy odezwać się do nas mailowo albo telefonicznie, opisać specyfikę danego zlecenia, a my w ciągu 24 godzin przedstawimy plan działań i konkretną wycenę. Zachęcamy serdecznie, by zdecydować się na skorzystanie z naszych usług.